BADANIA
FONOSKOPIJNE

Badania fonoskopijne to szerokie działania w obrębie weryfikacji autentyczności nagrań, identyfikacji głosu osób na nagraniach, odczytywania zniekształconych i uszkodzonych nagrań oraz ich transferu na stenogram. Badania fonoskopijne prowadzone są w wyspecjalizowanym, wyposażonym w najnowocześniejszy sprzęt oraz eksperckie oprogramowanie laboratorium, z którym od lat z sukcesem współpracujemy.

Badanie fonoskopijne, weryfikacja autentyczności nagrań audio – jak możemy ci pomóc?

Analiza nagrań audio wykorzystywana jest od lat w działaniach śledczych wymiaru sprawiedliwości, ale nasze usługi skierowane są również do osób prywatnych.

Z przeprowadzonych badań jesteśmy w stanie uzyskać ogromnie dużo informacji na temat uczestników rozmowy – począwszy od ich liczby, przez postawę i ukryte w tonie głosu intencje, aż po identyfikację personaliów. Możemy zbadać czy nagranie jest autentyczne oraz czy było poddane jakimkolwiek modyfikacjom i próbom zafałszowania. Jesteśmy w stanie również naprawiać pliki niekompletne oraz uszkodzone, z dużym prawdopodobieństwem odzyskując bardzo dobrą jakość kompletnego nagrania audio.

Ekspertyzy fonoskopijne w KOB GROUP wykonywane są przez specjalistów z wieloletnim doświadczeniem, wspieranych innowacyjnym oprogramowaniem oraz nowoczesnym sprzętem światowej klasy.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU 24/7

NAPISZ DO NAS LUB ZADZWOŃ:

FORMULARZ KONTAKTOWY
  KOB GROUP Kompleksowa ochrona biznesu, detektywi

  Agencja detektywistyczna KOB GROUP
  ul. Trakt Lubelski 225 D
  04-667 Warszawa
  +48 730 730 033
  biuro@kobgroup.pl
  24h / 7dni