INFORMATYKA
ŚLEDCZA

Internet i wspierane nim systemy oraz komputery osobiste to przepastny świat istotnych dla funkcjonowania przedsiębiorstwa danych. W tym obszarze znajdują się czynności wykonywane na służbowych komputerach przez pracowników, kluczowe i strategiczne dla funkcjonowania firmy pliki, maile, dane kontaktowe i dane umów, projektów oraz współpracy. Te wrażliwe informacje mogą dostać się w niepowołane ręce w wyniku szkodliwego działania konkurenta, nielojalnego pracownika lub na skutek nieumyślnego błędu.

Informatyka śledcza - jak możemy ci pomóc?

Detektywi KOB GROUP zajmują się szeroko rozumianymi działaniami śledczymi w obrębie komputerów służbowych, smartfonów i innych urządzeń elektronicznych, wykorzystywanych przez pracowników. Z pomocą profesjonalnych narzędzi jesteśmy w stanie nie tylko monitorować działania kadry w trybie bieżącym, ale również sprawdzić i dokonać analizy działań wykonanych w czasie przeszłym. Dzięki temu można odzyskać utracone dane, zdobyć informacje na temat wycieku danych oraz poznać ich źródła.

 • Badamy aktywność pracowników na powierzonych im urządzeniach.
 • Sprawdzamy i odzyskujemy usunięte dane z twardych dysków (pliki, maile, historia przeglądanych stron www, historia logowania do systemów wewnętrznych i zewnętrznych).
 • Sprawdzamy historię korespondencji, uzyskując dane adresatów wysyłanych wiadomości oraz adresy IP nadawców wiadomości na wskazane adresy.

Odzyskiwanie danych - jak możemy ci pomóc?

Jeśli w wyniku błędu, niedopatrzenia lub działań intencjonalnych na szkodę firmy skasowane zostały ważne dane – pliki, maile, kontakty lub inne dane wrażliwe, informatycy śledczy KOB GROUP są w stanie odzyskać większość z nich.

 • Odzyskiwanie haseł.
 • Odzyskiwanie skasowanych maili i historii korespondencji.
 • Odzyskiwanie skasowanych plików (dokumentów, zdjęć, etc.).
 • Odzyskiwanie skasowanej historii w przeglądarkach internetowych.

W ramach usługi prywatny detektyw jest w stanie prześledzić w zasadzie każdy wykonany
na wskazanym urządzeniu krok. Zajmujemy się komputerami stacjonarnymi, laptopami, tabletami, telefonami (dane kontaktowe zapisane na urządzeniu i/lub karcie SIM, zdjęcia, pliki, wiadomości), kamerami przemysłowymi, systemami monitoringu, serwerami, aparatami fotograficznymi, kartami pamięci, dyskami zewnętrznymi, płytami CD oraz wszelkimi innymi nośnikami danych.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU 24/7

NAPISZ DO NAS LUB ZADZWOŃ:

FORMULARZ KONTAKTOWY
  KOB GROUP Kompleksowa ochrona biznesu, detektywi

  Agencja detektywistyczna KOB GROUP
  ul. Trakt Lubelski 225 D
  04-667 Warszawa
  +48 730 730 033
  biuro@kobgroup.pl
  24h / 7dni