Jak zachowuje się osoba, która zdradza partnera? KOB GROUP JAK ZACHOWUJE SIĘ OSOBA, KTÓRA ZDRADZA PARTNERA?

Jak zachowuje się osoba, która zdradza partnera?

Podejrzenia o niewierność w związku są bardzo powszechnym problemem i stanowią podstawę wielu spraw prowadzonych przez naszą agencję detektywistyczną. Zdrada jest zawsze ogromnym zaskoczeniem, a jej objawy bywają naprawdę subtelne i niejednoznaczne. Małżonek zazwyczaj nie chce zresztą dopatrywać się czegoś złego w swojej drugiej połówce – a przynajmniej do czasu, kiedy oczywistych problemów w relacji po prostu nie da się już ignorować. Przeczytaj nasz artykuł i sprawdź, jakie zachowania są częstym sygnałem niewierności.

Dlaczego ludzie dopuszczają się zdrady?

Wiele osób uważa, że zdrada jest w większości przypadków aktem lekkomyślnym i spontanicznym. W praktyce taki scenariusz zdarza się dosyć rzadko, a pojedynczy flirt nie jest w stanie rozerwać więzi małżeńskiej. Najczęściej niewierność zaczyna się od przytłaczającej rutyny w związku i ogólnego poczucia rozczarowania. Moment, kiedy zaczyna się zdrada, następuje tak naprawdę na długo przed intymnym kontaktem partnera z kimś innym – jest on bowiem kulminacją mnóstwa wcześniejszych wątpliwości, a także trzymanego w sobie żalu i wyrzutów.

Wypalone uczucie nie jest jednak jedyną przyczyną niewierności. Czasami powody są znacznie bardziej prozaiczne. Niektórzy ludzie bywają po prostu niegotowi do życia w pełnoprawnej relacji z drugą osobą. W wielu wypadkach nie potrafią tego jednak przed sobą przyznać i trwają przez długi czas w toksycznych, niesatysfakcjonujących małżeństwach, raniąc przy tym nieustannie swoich partnerów. Zdrada w związku jest dla nich w takiej sytuacji ekscytującą odskocznią od codzienności.

Jakie są najpowszechniejsze objawy zdrady?

Pierwsze przejawy niewierności są zazwyczaj dosyć subtelne. Partner rezygnuje przede wszystkim z jakiejkolwiek inicjatywy w życiu codziennym. Wspólne wyjścia zostają przez niego ograniczone do absolutnego minimum. Sytuacje, które wcześniej skutkowałyby kłótnią, teraz spotykają się co najwyżej ze wzruszeniem ramionami. Oznaki zdrady męża lub żony dotyczą też życia intymnego – niewierny małżonek reaguje zazwyczaj dosyć ozięble i niechętnie angażuje się w jakąkolwiek bliskość.

Jeśli zastanawiasz się, po czym rozpoznać zdradę, to cenną wskazówką są również różne tajemnice utrzymywane przez partnera. Spędza on coraz mniej czasu w domu, tłumacząc to zazwyczaj nadgodzinami w pracy, konferencjami bądź delegacjami. Dba również o to, by jego telefon nigdy nie znalazł się w zasięgu ręki współmałżonka – zawsze trzyma go przy sobie i reaguje paranoicznie, ilekroć wypomina mu się taką tendencję. W niektórych przypadkach niewierni partnerzy decydują się nawet na zakup oddzielnego aparatu do komunikacji z kochankiem lub kochanką.

Niektórzy reagują natomiast skrajną podejrzliwością i brakiem zaufania. Takie paradoksalne zachowanie męża bądź żony po zdradzie jest oczywiście projekcją ich własnych wyrzutów sumienia. Wypytują wtedy nadmiernie o sposoby spędzania wolnego czasu poza domem, a wielu wypadkach otwarcie zarzucają małżonkowi niewierność i wpędzają go w poczucie winy.

Bardzo popularnym scenariuszem jest również nienaturalna, wyolbrzymiona życzliwość w stosunku do najbliższych. Niewierny partner rozpieszcza małżonka i dzieci, żeby ukryć swoje rozbicie emocjonalne lub przynajmniej odwrócić uwagę od utrzymywanych tajemnic. Spontaniczne wyjazdy rodzinne, wręczanie upominków i kwiatów, wyręczanie drugiej połówki w obowiązkach domowych – czasami to właśnie tak wyglądają objawy dokonanej zdrady. Zwróć jednak uwagę na to, że chodzi o diametralną zmianę w zachowaniu, a nie sympatyczne gesty same w sobie.

Jak agencja detektywistyczna pomaga w wykryciu zdrady?

Nasze biuro detektywistyczne KOB GROUP oferuje szeroki wachlarz usług dla małżonków, którzy podejrzewają żonę lub męża o zdradę. W praktyce stosujemy przede wszystkim obserwację wybranej osoby, na podstawie której staramy się dojść do odpowiednich wniosków. Ustalamy, z kim spotyka się partner i w jakich miejscach, a także weryfikujemy wszystkie jego wymówki i usprawiedliwienia. W zależności od charakteru danej sprawy możemy prowadzić obserwację:

  • dynamiczną, która polega na śledzeniu przemieszczającego się celu,
  • statyczną, czyli stałe obserwowanie jednej lokalizacji,
  • hybrydową, będącą połączeniem dwóch powyższych podejść.

Dążymy do tego, by w sposób zgodny z prawem zebrać twarde dowody na niewierność małżonka. Dostarczamy niepodważalne materiały w formie zdjęć i filmów. Dzięki nim uzyskasz rzetelne potwierdzenie swoich podejrzeń, a także możliwość założenia sprawy sądowej o rozwód z orzeczeniem o winie partnera.

KOB GROUP – wykrywanie zdrady w związku

Zachęcamy do skorzystania z usług agencji detektywistycznej KOB GROUP. Jeśli masz swoje podejrzenia, ale nie wiesz konkretnie, jak rozpoznać zdradę, to prywatni detektywi z naszego biura będą w stanie Ci pomóc. Działamy w sposób profesjonalny, odpowiedzialny i dyskretny. Mamy duże doświadczenie w rozwiązywaniu takich spraw, a także kwalifikacje niezbędne do postępowania w sposób wyważony i zgodny z prawem. Skontaktuj się z nami już teraz i sprawdź, jak profesjonalna agencja detektywistyczna może Ci pomóc!

Agencja detektywistyczna dla osób prywatnych Warszawa tani detektyw warszawa KOB GROUP

KOB GROUP Kompleksowa ochrona biznesu, detektywi

Agencja detektywistyczna KOB GROUP
ul. Trakt Lubelski 225 D
04-667 Warszawa
+48 730 730 033
biuro@kobgroup.pl
24h / 7dni