Jak zdobyć dowody zdrady małżeńskiej KOB GROUP JAK ZDOBYĆ DOWODY ZDRADY MAŁŻEŃSKIEJ?

Jak zdobyć dowody zdrady małżeńskiej?

Jednym z najczęstszych powodów rozpadu małżeństwa jest zdrada, która zazwyczaj skutkuje wniesieniem do sądu przez zdradzonego małżonka pozwu rozwodowego. Jeśli rozwód ma być z orzeczeniem o winie, należy przedstawić dowody na niewierność partnera. Sprawdź, jak zdobyć materiał dowodowy i dlaczego najskuteczniej zgromadzi go detektyw od zdrad.

Kiedy zdrada małżeńska może być podstawą rozwodu?

Dopuszczenie się zdrady przez żonę lub męża jest niezwykle bolesnym zdarzeniem dla współmałżonka. W większości przypadków zdradzone osoby nie potrafią wybaczyć partnerowi i dlatego decydują się na wniesienie pozwu o rozwód. Podstawą jego zasądzenia musi być trwały rozkład pożycia małżeńskiego i zgodnie z orzecznictwem jego przyczyną może być także brak wierności. Co ciekawe, taka niewierność małżeńska nie musi być fizyczna, ponieważ uznany za nią może być także flirt korespondencyjny lub nawiązanie platonicznej, lecz wyjątkowo zażyłej relacji z inną osobą. W takich sytuacjach pokrzywdzony współmałżonek może wnieść o rozwód z orzeczeniem o winie, co ułatwi mu dochodzenie swoich praw w zakresie opieki nad dziećmi czy alimentów. Jednak w takim przypadku to do niego należy obowiązek udowodnienia zdrady partnera.

Udowodnienie zdrady małżonka przed sądem może być trudne

Zacznijmy od tego, jakie dowody zdrady małżonka są w ogóle akceptowane przez sąd. Jak się okazuje, potwierdzeniem niewierności nie muszą być wyłącznie zdjęcia kochanków. Materiałami dowodowymi mogą być bowiem m.in.:

  • przesłuchanie stron, a więc także opowiedzenie o konkretnych sytuacjach przez pokrzywdzonego małżonka,
  • zeznania świadków,
  • bilingi i nagrania rozmów telefonicznych,
  • korespondencja (także e-maile i SMS-y),
  • zdjęcia i filmy.

W praktyce zebranie takich dowodów może być trudne. Ponadto działając pod wpływem emocji, można popełnić wiele błędów. Warto więc wiedzieć, że pomoc w tym zakresie oferują biura detektywistyczne.

W jaki sposób detektyw może pomóc potwierdzić niewierność małżonka?

Zebraniem dowodów na brak wierności partnera najlepiej zajmie się specjalista, czyli prywatny detektyw od zdrad, który rozwody obsługuje od wielu lat i wie, jak pomóc w takiej sprawie. Warto powierzyć mu to zadanie, ponieważ wykona je profesjonalnie i skutecznie. Przede wszystkim przeprowadzi dyskretną obserwację i potwierdzi niewierność żony lub męża za pomocą fachowo wykonanych zdjęć czy nawet nagrań video. Może też zastosować techniki z zakresu informatyki śledczej, dzięki której pozyska dane z komputera lub telefonu, o ile nie będzie się to wiązało z łamaniem prawa. Detektyw może również udzielić porad, jak samodzielnie zdobyć odpowiednie informacje, a nawet użyczyć w tym celu sprzętu.

Szukasz pomocy? Zwróć się do specjalisty!

Jeśli potrzebujesz udowodnić niewierność małżonka, skorzystaj z pomocy fachowca. Materiał dowodowy zebrany przez detektywa będzie przygotowany kompleksowo i w taki sposób, by strona przeciwna nie mogła go podważyć w sądzie. Powierzając to zadanie specjaliście, oszczędzisz także czas i mnóstwo niepotrzebnych nerwów, jakie zwykle towarzyszą takim sprawom.

Agencja detektywistyczna Warszawa tani detektyw warszawa KOB GROUP

KOB GROUP Kompleksowa ochrona biznesu, detektywi

Agencja detektywistyczna KOB GROUP
ul. Trakt Lubelski 225 D
04-667 Warszawa
+48 730 730 033
biuro@kobgroup.pl
24h / 7dni