Kontrobserwacja

Kontrobserwacja polega na wykryciu oraz identyfikacji obserwatorów, którzy podjęli działania inwigilujące i śledcze w stosunku do naszego klienta, a następnie uniemożliwienie pozyskania informacji na jego temat. Ujawnienie obserwacji przez laika nie jest wcale prostym zadaniem. Celem działań śledczych i obserwatorów jest bowiem dyskrecja i prowadzenie operacji w taki sposób, aby osoba obserwowana nie miała o tym pojęcia.

Kontrobserwacja – jakie działania podejmujemy?

Detektyw KOB GROUP dysponuje wieloletnim doświadczeniem, wiedzą oraz sprawdzonymi umiejętnościami, które wskazują mu odpowiedni kierunek działań. Śledczy do dyspozycji ma również profesjonalny i nowoczesny sprzęt, który wspiera jego czynności operacyjne.

Istotą współpracy w kontrobserwacji jest w pierwszej kolejności ustalenie czy faktycznie ktoś podąża śladami klienta, sprawdzenie stosowanych metod i ich zakresu, a następnie uniemożliwienie zdobycia jakichkolwiek informacji obserwatorowi.

Działania operacyjne polegają na połączeniu zróżnicowanych metod i czynności w sposób dostosowany do indywidualnej sytuacji:

 • Wykrycie obserwacji/inwigilacji – działania sprowadzają się do ustalenia czy ktoś w istocie próbuje zdobyć informacje na temat życia klienta.

 • Szkolenie w zakresie samokontroli osoby obserwowanej – prywatny detektyw uczy i instruuje klienta jak postępować, aby „zmylić trop”. Działania polegają na tym, aby wprowadzić obserwatora w błąd, nie odkrywając kart i nie zdradzając, że mamy świadomość bycia śledzonym. Istotą skutecznej samokontroli jest prowadzenie życia w taki sposób, jakiego oczekujemy przy równoczesnym braku dostarczania niepowołanych informacji osobie śledzącej. Skuteczne metody, narzędzia i sposoby pozwolą ci znowu poczuć się bezpiecznie.
 • Kontrobserwacja bezpośrednia – polega na zaangażowaniu zespołu, który z wykorzystaniem odpowiednich metod i narzędzi dokona identyfikacji zleceniodawcy, zbada jego intencje, cele i wykryje stosowane metody obserwacji oraz zmyli działania osoby lub osób obserwujących.

Kontrobserwacja – jak możemy ci pomóc?

Detektywi KOB GROUP sprawdzą twoje otoczenie, firmę, dom, samochód i przedmioty osobiste (telefon, komputer i inne), odkrywając czy faktycznie padłeś ofiarą obserwacji i ktoś w nieautoryzowany sposób próbuje zdobyć na twój temat informacje. Następnie podejmą szereg działań zabezpieczających, ochronnych i mylących śledzącego, upewniając się, że zarówno ty sam, jak i twoje otoczenie jesteście bezpieczni. Wszystkie działania są nastawione na pełną dyskrecję i „wyprowadzenie obserwatora w pole”.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU 24/7

NAPISZ DO NAS LUB ZADZWOŃ:

FORMULARZ KONTAKTOWY
  KOB GROUP Kompleksowa ochrona biznesu, detektywi

  Agencja detektywistyczna KOB GROUP
  ul. Trakt Lubelski 225 D
  04-667 Warszawa
  +48 730 730 033
  biuro@kobgroup.pl
  24h / 7dni