Oferta dla kancelarii prawnych

Biuro detektywistyczne KOB GROUP wspiera działanie kancelarii prawnych w zakresie gromadzenia danych, dokumentów i pozyskania strategicznych informacji do prowadzonych przez kancelarię spraw. W ramach oferty zapewniamy współpracę w zakresie zbierania dowodów, ustalanie przebiegu określonych zdarzeń w procedurach śledczych, pozyskiwanie niezbędnych dokumentów, dowodów oraz opracowanie szczegółowych raportów.

Oferta dla kancelarii - pomagamy w szerokim zakresie

W ramach współpracy oferujemy pozyskanie informacji we wskazanym obszarze. Zajmujemy się zdobywaniem dowodów w sprawach biznesowych oraz prywatnych. Nasze działania objęte są klauzulą poufności, pełną dyskrecją i zawsze są zgodne z obowiązującymi normami prawnymi.

Oferta dla kancelarii - jak możemy ci pomóc?

Dzięki współpracy z KOB GROUP działania kancelarii zyskują na skuteczności – zdobywamy brakujące dowody, dokumenty i ułatwiamy doprowadzanie nawet najbardziej skomplikowanych spraw do finału. Gwarantujemy wsparcie najnowocześniejszego sprzętu, dostęp do laboratoriów i zespół doświadczonych detektywów, specjalizujących się w określonych obszarach prawa.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU 24/7

NAPISZ DO NAS LUB ZADZWOŃ:

FORMULARZ KONTAKTOWY
  KOB GROUP Kompleksowa ochrona biznesu, detektywi

  Agencja detektywistyczna KOB GROUP
  ul. Trakt Lubelski 225 D
  04-667 Warszawa
  +48 730 730 033
  biuro@kobgroup.pl
  24h / 7dni