Po czym poznać zdradę partnera KOB GROUP PO CZYM POZNAĆ ZDRADĘ PARTNERA?

Po czym poznać zdradę partnera?

Do agencji detektywistycznej często trafiają osoby, które podejrzewają swoich parterów lub partnerki o zdradę i potrzebują pomocy profesjonalisty, aby ją udowodnić. Zazwyczaj ich podejrzenia okazują się słuszne, jednak zdarza się, że dzięki naszej pracy wychodzi na jaw zupełnie inna prawda. Jak rozpoznać zdradę żony lub męża? Sprawdź, jakie są najczęstsze jej oznaki i dlaczego, zamiast żyć w ciągłej niepewności, warto rozwiać swoje wątpliwości z pomocą detektywa.

Zdrada partnera – najczęstszy powód rozpadu związków

Niewierność partnera jest bardzo bolesnym przeżyciem i najczęściej skutkuje rozpadem związku lub poważnym kryzysem. W przypadku małżeństw kończy się zwykle rozwodem, a więc także trwałym rozbiciem rodziny. Według statystyk nawet 22% par trafia do sądu właśnie z powodu niedochowania wierności małżeńskiej, co świadczy o dość dużej skali problemu.

Zdrada żony lub męża nie zawsze jest jednak oczywista. Zdradzający partnerzy potrafią dość skutecznie ukrywać swoją niewierność i taki stan może ciągnąć się nawet latami. Druga strona zwykle czuje, że coś złego dzieje się w związku i zadręcza się różnymi domysłami. Jak rozpoznać zdradę? Mogą o niej świadczyć pewne zmiany w zachowaniu partnera, które jednak nie zawsze wynikają z romansu, co szerzej wyjaśniamy poniżej.

Typowe oznaki zdrady żony lub męża

Zarówno oznaki zdrady żony, jak i męża są podobne. Poniżej wymieniamy te najczęściej występujące, jakie według naszego doświadczenia charakteryzuje większość przypadków niewierności.

Nagminne zostawanie po godzinach w pracy

Pierwszym niepokojącym sygnałem, że partner mógł dopuścić się zdrady, jest jego coraz częstsze zostawanie po godzinach w pracy. Oczywiście może to wynikać z nawału zajęć lub dodatkowych zadań powierzonych przez szefa, jednak jeśli trwa tygodniami i powtarza się niemal codziennie, może świadczyć o romansie.

Nowe hobby lub zajęcia wiążące się z wychodzeniem z domu

Zdradzający partner musi jakoś tłumaczyć swoje wyjścia z domu, dlatego niepokój powinny wzbudzić jego zupełnie nowe hobby lub zajęcia, którymi dotąd nigdy się nie interesował. Przykładem może być nagłe zapisanie się na siłownię, do klubu fitness, czy też na kurs językowy. I w tym przypadku nie musi być to od razu objaw zdrady żony czy męża, którzy przecież rzeczywiście mogą chcieć zadbać o swoje zdrowie lub rozwój osobisty. Jeśli jednak oprócz tego występują inne zmiany w zachowaniu, takie dodatkowe zajęcia mogą okazać się fikcyjne i służyć jedynie za pretekst do wychodzenia z domu.

Częste wyjazdy służbowe

Coraz częstsze wyjazdy służbowe męża lub żony również mogą wynikać z romansu i to niekoniecznie w miejscu pracy. Szczególnie podejrzane są delegacje kilkudniowe, które powtarzają się regularnie np. co miesiąc i często obejmują również weekendy. Dodatkowym sygnałem mogącym świadczyć o zdradzie może być utrudniony kontakt z partnerem podczas takich wyjazdów, który np. nie odbiera telefonów w godzinach wieczornych lub długo nie odpisuje na SMS-y.

Zmiany w wyglądzie

Zdradzający partnerzy zwykle po rozpoczęciu romansu zaczynają bardziej dbać o siebie lub wręcz zmieniają swój dotychczasowy wygląd. Panie w takiej sytuacji zazwyczaj kupują nową bieliznę i garderobę, częściej odwiedzają fryzjera i kosmetyczkę albo nawet przechodzą na dietę, by wysmuklić sylwetkę. Wbrew pozorom nie są to jednak typowe oznaki zdrady żony, ponieważ u panów też często następuje metamorfoza w wyglądzie pod wpływem romansu. Zwykle objawia się to stosowaniem nowych perfum lub zmianą stylu ubierania np. ze sportowego na elegancki.

Mniejsze zaangażowanie w sprawy domowe i rodzinne

Dość typowym objawem zdrady męża jest jego coraz mniejsze zaangażowanie w sprawy domowe i rodzinne. Jeśli partner np. zapomina o wywiadówce dziecka, notorycznie spóźnia się na wspólne kolacje, unika spędzania czasu z rodziną, czy też przestaje pomagać w domu to bardzo prawdopodobne, że wdał się w romans. W przypadku kobiet nie jest to tak widoczne, ponieważ panie zazwyczaj starają się wypełniać swoje obowiązki domowe. Mogą jednak poświęcać mniej czasu na ich wykonywanie lub coraz częściej przerzucać je na partnera.

Pogorszenie relacji z partnerem

Mocnym sygnałem świadczącym o niewierności partnera może być też jego zmiana w codziennym zachowaniu, szczególnie w stosunku do zdradzanej osoby. Zazwyczaj objawia się to schłodzeniem relacji, czyli przede wszystkim unikaniem intymnych kontaktów, a nawet spędzania czasu z żoną lub mężem. Zdradzający partnerzy stają się też milczący – nie są chętni do rozmów, a na pytania dotyczące np. ich wyjść z domu reagują w sposób nerwowy lub nawet agresywny.

Za dziwnym zachowaniem partnera nie zawsze stoi zdrada

Opisane wyżej zachowania nie zawsze oznaczają zdradę. Dość często zdarza się, że tajemnicze telefony, częstsze wyjścia z domu, czy milczenie współmałżonka wynikają z zupełnie innych przyczyn np. kłopotów w pracy, problemów finansowych lub choroby.

Warto pamiętać, że oskarżenie męża czy żony o niewierność na podstawie niepewnych przesłanek może również zrujnować związek, ponieważ zachwiane zostanie zaufanie między partnerami. Właśnie dlatego mając jedynie podejrzenia, warto je najpierw potwierdzić, a dopiero potem podejmować rozmowy z małżonkiem lub konkretne kroki prawne.

Potwierdzenie braku wierności najlepiej powierzyć specjaliście z biura detektywistycznego, który będzie wiedział, jak to zrobić w sposób profesjonalny i dyskretny. Aby ustalić, czy rzeczywiście jest to zdrada, detektyw podejmie długotrwałą obserwację partnera, dzięki której będzie mógł przekonać się, gdzie i z kim spędza czas. W razie potwierdzenia romansu wykona również zdjęcia, które ułatwią przeprowadzenie rozwodu.

Podejrzewasz partnera o zdradę? Zgłoś się do detektywa!

Jeśli podejrzewasz żonę lub męża o niewierność, ale nie wiesz, jak udowodnić zdradę, zgłoś się do nas. Chętnie pomożemy Ci rozwiać wszystkie wątpliwości i zrobimy to w sposób dyskretny oraz w pełni profesjonalny. Nasze biuro detektywistyczne w Warszawie ma także duże doświadczenie w zbieraniu materiałów dowodowych, które mogą Ci się przydać w sprawie rozwodowej.

Agencja detektywistyczna Warszawa tani detektyw warszawa KOB GROUP

KOB GROUP Kompleksowa ochrona biznesu, detektywi

Agencja detektywistyczna KOB GROUP
ul. Trakt Lubelski 225 D
04-667 Warszawa
+48 730 730 033
biuro@kobgroup.pl
24h / 7dni