POSZUKIWANIE
OSÓB

Poszukiwanie osób przybiera bardzo różne formy. Zdarzają się sytuacje, w których osoba poszukiwana ukrywa się intencjonalnie, a jej działania skoncentrowane są na zacieraniu swoich śladów i unikaniu odnalezienia. W wielu przypadkach poszukiwanie osób zaginionych sprowadza się do odszukiwania śladów osób, które z różnych przyczyn nie mogą wrócić do bliskich. Zdarzają się również skomplikowane sytuacje rodzinne, w których mają miejsce porwania rodzicielskie – kiedy zachodzi konieczność natychmiastowego odnalezienia porwanego dziecka. W jeszcze innych przypadkach działania operacyjne polegają na poszukiwaniu krewnych, spadkobierców i osób z którymi z różnych przyczyn utracono kontakt.

Detektyw KOB GROUP na wstępie bada wnikliwie sprawę, starając się dociec jakie były okoliczności zaginięcia oraz jakie są przesłanki w kwestii poszukiwań. Analizuje szczegółowo wszystkie informacje i rozpoczyna śledztwo, wynikiem którego ma być odnalezienie osoby zaginionej.

Poszukiwanie osób

Poszukiwanie osób ma miejsce w wielu różnych sytuacjach:

 • Poszukiwanie osób zaginionych.
 • Poszukiwanie osób, które ukrywają się celowo.
 • Poszukiwanie osób, które nie są w stanie samodzielnie wrócić do bliskich – porwania, utrata pamięci i inne.
 • Poszukiwanie porwanych dzieci – porwania rodzicielskie.
 • Poszukiwanie krewnych – utracony kontakt, brak wiedzy o miejscu przebywania.
 • Poszukiwanie spadkobierców – w toczących się postępowaniach spadkowych.

Poszukiwanie osób - jak możemy ci pomóc?

Prywatny detektyw zbiera bardzo szczegółowy wywiad pośród osób, które miały kontakt z zaginionym, sprawdzając relacje i możliwe przyczyny zaginięcia oraz wszystkie jego okoliczności. Przygląda się życiu zawodowemu i osobistemu, analizując każdy jego szczegół. Bada wnikliwie dowody i poszukuje istniejących śladów, które mogą pomóc dotrzeć do osoby zaginionej. Połączenie nowoczesnych technologii, zaawansowanych metod, którymi dysponujemy oraz wieloletniego doświadczenia śledczych naszego zespołu pozwala finalizować bardzo wiele prowadzonych spraw z sukcesem, odnajdując osoby zaginione. Działamy na terenie całej Polski oraz poza granicami kraju, jeśli przesłanki wskazują, że tam może przebywać osoba zaginiona.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU 24/7

NAPISZ DO NAS LUB ZADZWOŃ:

FORMULARZ KONTAKTOWY
  KOB GROUP Kompleksowa ochrona biznesu, detektywi

  Agencja detektywistyczna KOB GROUP
  ul. Trakt Lubelski 225 D
  04-667 Warszawa
  +48 730 730 033
  biuro@kobgroup.pl
  24h / 7dni