ŚLEDZTWA
GOSPODARCZE

Śledztwo gospodarcze sprowadza się do wykrycia źródła nadużyć, rażących błędów, niedotrzymania warunków umowy przez osoby zatrudnione w firmie oraz innych działań, które prowadzą do rozmaitych problemów wewnątrz przedsiębiorstwa.

Jak rozpoznać problem?

Jeśli funkcjonująca dotąd sprawnie firma nagle zaczyna się borykać z trudnościami, istnieje zagrożenie, że ich źródło znajduje się wewnątrz struktury przedsiębiorstwa. Działania na szkodę mogą mieć oczywiście charakter przypadkowy i wynikać z tak zwanego błędu ludzkiego, ale mogą również być intencjonalnym działaniem pracowników.

 • Wyciek poufnych informacji i danych wrażliwych.
 • Straty finansowe (w wyniku kradzieży oraz działania na szkodę).
 • Współpraca pracownika z nieuczciwym konkurentem.

W takich przypadkach bezwzględnie należy odnaleźć źródło popełnionego przestępstwa oraz zebrać dowody przeciwko osobom, działającym na szkodę firmy.

Śledztwo gospodarcze - jak możemy ci pomóc?

Detektywi KOB GROUP prowadzą wnikliwe śledztwa gospodarcze, prowadzące do znalezienia źródła problemów, osób odpowiedzialnych za powstałe szkody oraz do zebrania materiału dowodowego. Pozyskana w ten sposób dokumentacja nie tylko pozwala wyeliminować problemy, ale również wystąpić na drogę sądową w celu dochodzenia swoich praw.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU 24/7

NAPISZ DO NAS LUB ZADZWOŃ:

FORMULARZ KONTAKTOWY
  KOB GROUP Kompleksowa ochrona biznesu, detektywi

  Agencja detektywistyczna KOB GROUP
  ul. Trakt Lubelski 225 D
  04-667 Warszawa
  +48 730 730 033
  biuro@kobgroup.pl
  24h / 7dni