Sprawdzanie przeszłości dla firm i biznesu

Sprawdzanie przeszłości firm i osób fizycznych ma na celu zyskanie pewności, że faktycznie mamy do czynienia z przedsiębiorstwem lub osobą, która prezentuje nam informacje na swój temat. Usługa sprowadza się do weryfikacji przeszłości, istotnych zdarzeń, które miały w niej miejsce, etapów kariery u osób fizycznych, przebiegu ścieżki rozwoju w przypadku firm czy podawanych informacji w przypadku osób prywatnych.

Sprawdzanie przeszłości – czego możesz się dowiedzieć?

Detektyw KOB GROUP dokonuje szczegółowej analizy potrzeb, ustalając jakie informacje są istotne dla klienta oraz jaki jest cel ich pozyskania. Dzięki temu zyskuje wiedzę, w jakim kierunku podążać i na czym skupić swoje działania operacyjne.

Sprawdzanie przeszłości – jak możemy ci pomóc?

Sprawdzanie przeszłości osób może dotyczyć kontrahentów, przyszłych współpracowników, kluczowych pracowników czy partnerów biznesowych w życiu zawodowym. W ramach ustaleń potwierdzamy dokumenty, wykształcenie, weryfikujemy autentyczność zaświadczeń czy uprawnień oraz sprawdzamy wszelkie aspekty działań w przeszłości, które mogą mieć wpływ na wskazaną sferę funkcjonowania. Sprawdzanie przeszłości osób może mieć również znaczenie w relacjach prywatnych, podejmowaniu życiowych decyzji na temat istotnych i kosztownych zakupów lub planowanych relacji i związków, w przypadku których może istnieć ryzyko manipulacji, nieuczciwych intencji lub podejrzenie oszustwa.

Sprawdzanie przeszłości firm polega na starannym prześwietleniu wskazanego podmiotu, uwzględniając historię działań, rozwoju, relacji zawodowych i istniejących w strukturze zależności. Weryfikujemy dokumenty, relacje pracowników, zarządu i osób decyzyjnych, sprawdzamy historię działań finansowych oraz badamy wszelkie inne, istotne z punktu widzenia klienta uwarunkowania.

Prywatny detektyw przygotowuje szczegółowy raport, w którym znajduje się precyzyjny opis wszystkich zdobytych na temat firmy lub osoby informacji.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU 24/7

NAPISZ DO NAS LUB ZADZWOŃ:

FORMULARZ KONTAKTOWY
  KOB GROUP Kompleksowa ochrona biznesu, detektywi

  Agencja detektywistyczna KOB GROUP
  ul. Trakt Lubelski 225 D
  04-667 Warszawa
  +48 730 730 033
  biuro@kobgroup.pl
  24h / 7dni