SPRAWY
ROZWODOWE

Dowody zdrady nie zawsze są oczywiste, ich odkrycie wymaga bardzo dużego doświadczenia, wiedzy oraz dyskretnych metod śledczych. Rozpad małżeństwa jest bardzo dużym przeżyciem dla całej rodziny. Towarzyszące takim wydarzeniom emocje, stres, obawa o przyszłość są tylko jedną stroną medalu. Drugą są kwestie formalne – orzeczenie o winie, które w następstwie ma ogromny wpływ na opiekę nad dziećmi, podział majątku czy alimenty. Walka o swoje prawa wymaga bezsprzecznego udowodnienia winy współmałżonka, który dopuścił się zdrady, natomiast wiarygodność przedstawianego w sądzie materiału dowodowego ma kluczowe znaczenie dla powodzenia sprawy. Jak więc wygrać sprawę rozwodową?

Choć konstrukcja tak postawionego pytania jest prosta, to w tym przypadku bardzo trudno pokusić się o udzielenie jednoznacznej odpowiedzi. Nierzadko okazuje się bowiem, że jednym ze specjalistów, którego pomoc staje się wręcz kluczowa, jest nie tylko adwokat, ale także prywatny detektyw. Sprawy rozwodowe zakładane są z różnych przyczyn i nierzadko przebiegają w mało przyjaznej atmosferze – przede wszystkim wtedy, gdy chodzi o rozwód w wyniku zdrady. Jeśli zatem zależy Państwu na zebraniu rzetelnego materiału z dowodami, który w znaczącym stopniu przyczyni się do uzyskania korzystnego rezultatu całego procesu, zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty przygotowanej przez nasze profesjonalne biuro detektywistyczne.

Sprawy rozwodowe - jak możemy ci pomóc?

W sądzie nie liczą się podejrzenia, ani subiektywna ocena osoby zdradzanej. Moc sprawczą mają wyłącznie dowody. Dzięki solidnemu materiałowi dowodowemu można otrzymać rozwód z orzeczeniem o winie zdradzającego współmałżonka. Detektywi KOB GROUP zdobywają dowody i wspierają klientów w procesie skompletowania materiału dowodowego, który posłuży w sądzie do walki o swoje prawa.

Działania operacyjne w zdradzie to dyskretna obserwacja detektywistyczna, której istotą jest potwierdzenie lub wykluczenie niewierności partnera oraz zebranie materiału dowodowego, jeśli zdrada faktycznie ma miejsce. Oznaki zdrady męża lub oznaki zdrady żony mogą nie być wcale oczywiste – prywatni detektywi KOB GROUP rozwieją wszelkie wątpliwości.

Detektyw od zdrad to specjalista, który zadba również o to, aby zebrane podczas obserwacji informacje zostały przedstawione w sposób obiektywny oraz rzetelny. Doskonale zdajemy sobie sprawę z ogromnego zaufania, jakim obdarzają nas zleceniodawcy. Dlatego też podczas wykonywania obowiązków korzystamy jedynie ze skutecznych oraz sprawdzonych metod, które pozwalają nam, sprawnie zgromadzić dowody zdrady potrzebne przy rozwodzie. Mając na uwadze przede wszystkim dobro klientów, do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, zapewniając w ten sposób najwyższy możliwy standard obsługi. Wiemy również o tym, że podczas sprawy rozwodowej liczą się wyłącznie fakty, a nie jedynie domysły. Prywatni detektywi dbają o to, aby przygotowany przez nich materiał dowodowy został opracowany tak, aby jak najlepiej oddawał rzeczywistość.

Działania operacyjne w przypadku szkodliwych działań na rzecz rodziny obejmują udokumentowanie wskazanych czynności osoby obserwowanej – to może być na przykład hazard, alkoholizm, narkotyki, przemoc psychiczna lub fizyczna i inne. Dostępne statystyki jasno wskazują na to, że poza samymi zdradami, najczęstszymi przyczynami rozwodów są kwestie związane nie z samym nadmiernym spożywaniem różnego rodzaju używek, ale z tym, jaki wpływ ma takie uzależnienie na współmałżonka. Dla przykładu – u nałogowych alkoholików z czasem może pojawiać się trudna do opanowania agresja, bezpośrednio prowadząca m.in. do znęcania się nad członkami rodziny.

Detektywi KOB GROUP skupiają się na zdobyciu potrzebnych informacji, dbając równocześnie o to, aby nie naruszyć interesów żadnej ze stron pochopnie wyciąganymi wnioskami. Działania śledcze obejmują obserwację oraz dokumentowanie spotkań ze wskazaniem miejsc i danych osób, z którymi partner się spotyka. W ramach podsumowania działań klient otrzymuje szczegółowy raport z wynikami dyskretnej obserwacji. Raport wsparty jest dokumentacją zdjęciową oraz nagraniami audio i video. W przypadku spraw dotyczących zdrad każdy prywatny detektyw bierze na siebie ogromną odpowiedzialność. Podczas
prowadzenia czynności operacyjnych nie ma miejsca ani na błędy, ani tym bardziej na niedomówienia. Wszystkie zebrane dowody muszą być w 100% zweryfikowane i to możemy zagwarantować!

Na życzenie klienta obserwacja może być wspierana również działaniami z obszaru informatyki śledczej – monitoringiem telefonu czy komputera. Zapewniamy, że specjalistą, który pomoże zweryfikować wierność Państwa partnera czy partnerki, jest właśnie profesjonalny, prywatny detektyw. Zdrada – choć niewątpliwie potrafi zburzyć budowane latami zaufanie – musi zostać jednoznacznie potwierdzona dowodami, aby mogło dojść do sprawy rozwodowej. Przed zapoznaniem się z zebraną dokumentacją z pewnością należy unikać samodzielnego wyciągania wniosków, które w dłuższej perspektywie czasu mogą okazać się bardzo pochopne.

Detektywi od zdrad - dlaczego warto skorzystać z profesjonalnych usług biura KOB GROUP?

Jakie największe korzyści wynikają z postawienia na usługi, które może zaoferować nasz prywatny detektyw? Rozwody to sprawy zarówno bardzo trudne pod kątem emocjonalnym, jak i niezwykle czasochłonne. W zależności od stopnia skomplikowania sytuacji mogą one toczyć się w sądach nawet latami. Za główną przyczynę takiego stanu rzeczy należy uznać przede wszystkim brak wystarczających dowodów na to, aby sąd mógł wydać wyrok potwierdzający wyłączną winę jednej ze stron. Samodzielne zebranie materiału, który jednoznacznie wskazuje na nieodpowiednie zachowanie partnera, wcale często jest zadaniem trudnym, z którym ciężko poradzić sobie na własną rękę. Podczas gromadzenia informacji trzeba wykazać się m.in. systematycznością oraz profesjonalizmem, a do tego poświęcić mnóstwo prywatnego czasu.

Detektyw specjalizujący się w zdradach może zebrać dowody znacznie szybciej. Często okazuje się to wręcz kluczowe, ponieważ sprawy rozwodowe prawie zawsze dotyczą również kwestii związanych z opieką nad dziećmi, czy też podziałem majątku. Jeżeli zatem poszukują Państwo kompleksowej pomocy w tym zakresie, zapraszamy do skontaktowania się z naszymi doradcami, którzy z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania oraz przybliżą metody działania.

Wszystkim zainteresowanym usługami detektywistycznymi związanymi ze zdradami i rozwodami, gwarantujemy pełną dyskrecję. Jako doświadczeni prywatni detektywi podejmujemy się nawet najtrudniejszych zleceń.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU 24/7

NAPISZ DO NAS LUB ZADZWOŃ:

FORMULARZ KONTAKTOWY
  KOB GROUP Kompleksowa ochrona biznesu, detektywi

  Agencja detektywistyczna KOB GROUP
  ul. Trakt Lubelski 225 D
  04-667 Warszawa
  +48 730 730 033
  biuro@kobgroup.pl
  24h / 7dni