weryfikacja pracowinkow

WERYFIKACJA
PRACOWNIKÓW

Weryfikacja pracowników przez detektywa to usługa, której celem jest ochrona dobrego imienia firmy oraz jej interesów. Zatrudniając strategicznych pracowników powierzamy im wrażliwe dane – często poufne, szereg informacji o przedsiębiorstwie oraz dostęp do narzędzi wewnętrznych, których niewłaściwe wykorzystanie może narazić firmę na poważne straty. Dzięki weryfikacji pracowników można zyskać pewność, że zatrudniane na istotnych stanowiskach osoby są godne zaufania, kompetentne oraz uczciwe.

Weryfikacja pracowników – jakich informacji możesz się spodziewać?

Istotą weryfikacji pracownika jest przede wszystkim sprawdzenie oraz potwierdzenie podanych przez niego informacji. Dotyczy to zarówno poprzednio piastowanych stanowisk (doświadczenia zawodowego), jak i wykształcenia czy dokumentów, którymi podpiera swoje kwalifikacje. Detektyw KOB GROUP podczas śledztwa prowadzi zgodne z literą prawa działania, które nie naruszają interesów osoby weryfikowanej. Dokładnie sprawdzamy jej przeszłość, poddajemy analizie dotychczasowy przebieg kariery zawodowej i poznajemy opinie na jej temat. Korzystamy z wielu różnych źródeł wiedzy dotyczących pracowników, dlatego ich weryfikacja w naszym wykonaniu jest rzetelna i wysoce efektywna. Zapraszamy do współpracy klientów z Warszawy i okolic niezależnie od branży, specyfiki, wielkości i rodzaju prowadzonej działalności. Z powodzeniem pomagamy małym i średnim firmom, dużym korporacjom, instytucjom publicznym, organizacjom pozarządowym i wszelkim innym podmiotom, które interesuje profesjonalna weryfikacja pracowników w wykonaniu doświadczonego detektywa.

Weryfikacja pracowników – jak możemy ci pomóc?

Korzystając ze sprawdzonych metod oraz narzędzi, doświadczenia i naszej wiedzy, przedstawiamy kompleksowy raport dotyczący wskazanej osoby. Na podstawie zebranych w nim informacji można z powodzeniem dokonać rzetelnej oceny kandydata, utwierdzając się w przekonaniu, że deklarowana przez kandydata postawa faktycznie będzie wspierać rozwój firmy.

Inwestycja w kadrę jest kluczowa, dlatego warto pozyskiwać informacje z wielu sprawdzonych źródeł. Dane przekazywane przez nasz zespół są w pełni obiektywne i nie pozostawiają żadnych wątpliwości co do wiarygodności określonej osoby. Zapraszamy do kontaktu wszystkich klientów, którzy chcą zlecić skuteczną, a zarazem dyskretną weryfikację pracowników w Warszawie.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU 24/7

NAPISZ DO NAS LUB ZADZWOŃ:

FORMULARZ KONTAKTOWY
  KOB GROUP Kompleksowa ochrona biznesu, detektywi

  Agencja detektywistyczna KOB GROUP
  ul. Trakt Lubelski 225 D
  04-667 Warszawa
  +48 730 730 033
  biuro@kobgroup.pl
  24h / 7dni