WYKRYWANIE PODSŁUCHÓW,
KAMER, LOKALIZATORÓW GPS

Oferujemy pełną kontrolę antypodsłuchową, która może obejmować pomieszczenia (biurowe lub prywatne), samochody, telefony czy komputery. W skład zespołu KOB GROUP wchodzą specjaliści
z zakresu radiokomunikacji, telekomunikacji, technicy, elektronicy oraz doświadczeni śledczy. Działania naszych ekspertów wspierane są wysokiej klasy sprzętem. Wieloletnie doświadczenie oraz połączenie wiedzy i zaawansowanej technologii daje pewność niezawodnej skuteczności. Nasze działania zawsze są kompleksowe i dyskretne.

Wykrywanie podsłuchów - jak możemy ci pomóc?

Biuro detektywistyczne KOB GROUP działa w zespole wykwalifikowanych specjalistów, którzy wnikliwie i precyzyjnie skontrolują wskazane miejsca i upewnią się, że nie jesteś inwigilowany.
W pracy wykorzystujemy najnowocześniejszy sprzęt, między innymi:

 • Wykrywacze zagrożeń ST-131 Piranha II, ST-031M Piranha I.
 • Wykrywacz złączy nieliniowych Cayman ST-403/402.
 • Analizator widma JJN HSA-Q1.
 • Wykrywacz kamer Wega-i.
 • Wykrywacz transmisji bezprzewodowej JJN CAM-105W.
 • Wideoendoskop VEP3.

Współpracę kończy przedstawienie szczegółowego raportu, który zawiera wyniki badań i analiz oraz precyzyjne instrukcje, w jaki sposób zwiększyć ochronę antypodsłuchową w przyszłości i jak zapobiegać nielegalnemu wyciekowi informacji poufnych w biznesie. Dzięki temu ponowne wykrywanie podsłuchów w przyszłości nie będzie już potrzebne w danym miejscu.

Poufne spotkania biznesowe

Organizując ważne, strategiczne spotkania biznesowe należy mieć pewność, że poufne dane wrażliwe, plany biznesowe czy podjęte decyzje nie dotrą do niepowołanych osób. Zajmujemy się obsługą poufnych spotkań biznesowych, sprawdzając i organizując przestrzeń w taki sposób, aby mieć absolutną pewność, że jest to strefa pozbawiona podsłuchów i innych urządzeń inwigilujących.

Zapraszamy do kontaktu każdego, kto chce mieć pewność, że w jego otoczeniu nie znajdują się żadne urządzenia do podsłuchów. Gwarantujemy skuteczne wykrywanie sprzętu inwigilacyjnego niezależnie od stopnia jego zaawansowania, technologii wykonania i umiejscowienia. Z powodzeniem odnajdujemy nawet miniaturowe, najnowocześniejsze i głęboko ukryte mikrofony, dzięki czemu dane miejsce w pełni nadaje się do rozmów, również tych o poufnym charakterze, i nikt do tego nieuprawniony nie ma wglądu w ich treść.

Zajmujemy się wykrywaniem podsłuchów w Warszawie w dowolnych pomieszczeniach i lokalizacjach. Podejmujemy się poszukiwania urządzeń inwigilacyjnych w nowoczesnych biurach, stuletnich kamieniach czy przestrzeniach przemysłowych. Jesteśmy z naszą ekipą i sprzętem wszędzie tam, gdzie pojawia się konieczność zapewnienia dyskrecji i bezpieczeństwa informacji na najwyższym poziomie. To szczególnie istotne w czasach, gdy właśnie dane i wiedza są największymi zasobami w wielu przedsiębiorstwach, instytucjach i innych podmiotach.

Skuteczne i wykrywanie dowolnych podsłuchów w Warszawie

Nasz zespół tworzą wyłącznie doświadczeni specjaliści, którzy doskonale znają się na mechanizmach działania i budowie urządzeń przeznaczonych do inwigilacji. Część kadry osobiście zajmowała się ich projektowaniem, konstruowaniem i zakładaniem, dlatego doskonale zdajemy sobie sprawę, gdzie się je umieszcza i w jaki sposób z nich korzystać, żeby dotrzeć do treści rozmów. Aby uniknąć ryzyka związanego z wykradzeniem cennych informacji i uzyskanie dostępu do skrywanych tajemnic, w razie potrzeby zachęcamy do zlecenia nam wykrywania podsłuchów. Profilaktycznie warto ją zlecić przed ważnymi rozmowami, które mają się odbyć za zamkniętymi drzwiami.

Przed rozpoczęciem właściwych czynności dokładnie analizujemy dane pomieszczenie lub inną przestrzeń, którą mamy sprawdzić pod kątem obecności urządzeń inwigilacyjnych. Następnie pod tym kątem dobieramy

wyposażenie przeznaczone do wyszukiwania tego rodzaju sprzętu i posługujemy się nim, żeby zapewnić skuteczne wykrywanie podsłuchów w Warszawie i okolicach. Końcowym efektem naszych prac jest szczegółowy raport, w którym objaśniamy jej rezultaty i podpowiadamy rozwiązania mające na celu podwyższyć poziom bezpieczeństwo w pomieszczeniach, tak, aby uniknąć ryzyka nieuprawnionego montażu urządzeń do prowadzenia inwigilacji.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU 24/7

NAPISZ DO NAS LUB ZADZWOŃ:

FORMULARZ KONTAKTOWY
  KOB GROUP Kompleksowa ochrona biznesu, detektywi

  Agencja detektywistyczna KOB GROUP
  ul. Trakt Lubelski 225 D
  04-667 Warszawa
  +48 730 730 033
  biuro@kobgroup.pl
  24h / 7dni