O FIRMIE

KOB GROUP to profesjonalna agencja detektywistyczna, która od blisko 10 lat wspiera klientów
w rozwiązywaniu trudnych sytuacji. Nasze działania mają nieograniczony zasięg terytorialny, realizujemy współprace na terenie całej Polski i za granicą. Każdy licencjonowany detektyw w naszym zespole to wysoko wykwalifikowany profesjonalista z licznymi uprawnieniami oraz kwalifikacjami w wąskich obszarach, w których się specjalizuje. Zawsze znajdujemy sposób na to, aby osiągnąć zamierzone cele.

Dla biznesu, osób prywatnych
i administracji publicznej

Współpracujemy z osobami fizycznymi, firmami oraz sektorem publicznym. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie. Dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem, dzięki któremu możemy podjąć się absolutnie każdego zadania.

Jakość i doświadczenie przekładają
się na zadowolenie klientów

Wykwalifikowany zespół, profesjonalny sprzęt oraz wieloletnie doświadczenie są gwarancją jakości świadczonych usług. Zaangażowanie oraz nastawienie na realizację celu znajdują odbicie w efektywności działań. W naszym gronie znaleźli się licencjonowani detektywi, kwalifikowani pracownicy ochrony fizycznej oraz zabezpieczenia technicznego, audytorzy, specjaliści z zakresu kontroli wewnętrznej oraz wywiadu gospodarczego, prawnicy, informatycy śledczy, eksperci z zakresu ochrony informacji niejawnych, danych osobowych, tajemnicy przedsiębiorstwa, bezpieczeństwa IT oraz szerokie grono profilowanych doradców. Wszyscy razem tworzymy zespół, który prężnie realizuje powierzone zadania na najwyższym poziomie.

Tani detektyw nie zawsze świadczy profesjonalne usługi detektywistyczne na najwyższym poziomie. Firma detektywistyczna KOB GROUP to bardzo wysoka jakość  i realne stawki rynkowe. Nasza agencja detektywistyczna to harmonijne połączenie wiedzy, umiejętności oraz pakietu kompetencji z gwarancją skuteczności.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU 24/7

NAPISZ DO NAS LUB ZADZWOŃ:

FORMULARZ KONTAKTOWY
  KOB GROUP Kompleksowa ochrona biznesu, detektywi

  Agencja detektywistyczna KOB GROUP
  ul. Trakt Lubelski 225 D
  04-667 Warszawa
  +48 730 730 033
  biuro@kobgroup.pl
  24h / 7dni