Oferta detektywistyczna
dla firm i biznesu

Oferta dla biznesu

Przeciwdziałanie nieuczciwej konkurencji

Odnotowałeś w funkcjonującej dotąd dobrze firmie nagły spadek obrotów? Kontrahenci odeszli od ciebie mimo braku racjonalnych przesłanek? Nie zmieniłeś jakości usług, a wokół firmy widoczny jest szum informacyjny, podważający twoją rzetelność? Firma mogła paść ofiarą nieuczciwej konkurencji!

Wywiady gospodarcze

Istotą wywiadu gospodarczego jest pozyskanie i analiza danych dotyczących przedsiębiorstw. Dane mogą dotyczyć uwarunkowań prawnych, zatrudnienia, kondycji finansowej, zwyczajów handlowych i wielu innych kwestii, sprowadzających się do możliwości oceny kondycji ekonomiczno-finansowej oraz rzetelności firmy.

Oferta dla biznesu
Oferta dla biznesu

Śledztwa gospodarcze

Śledztwo gospodarcze sprowadza się do wykrycia źródła nadużyć, rażących błędów, niedotrzymania warunków umowy przez osoby zatrudnione w firmie oraz innych działań, które prowadzą do rozmaitych problemów wewnątrz przedsiębiorstwa.

Ustalenia majątkowe

Ustalenia majątkowe to usługa, której nadrzędnym celem jest uzyskanie szczegółowych informacji na temat stanu posiadania dłużnika. Nie ma znaczenia, czy jest to firma czy osoba prywatna. Ustalenia majątkowe pomagają zyskać realny obraz sytuacji, który wspiera skuteczność działań egzekucyjnych.

Oferta dla biznesu
Oferta dla biznesu

Weryfikacja pracowników

Weryfikacja pracowników przez detektywa to usługa, której celem jest ochrona dobrego imienia firmy oraz jej interesów. Zatrudniając strategicznych pracowników powierzamy im wrażliwe dane - często poufne, szereg informacji o przedsiębiorstwie oraz dostęp do narzędzi wewnętrznych, których niewłaściwe wykorzystanie może narazić firmę na poważne straty. Dzięki weryfikacji pracowników można zyskać pewność, że zatrudniane na istotnych stanowiskach osoby są godne zaufania, kompetentne oraz uczciwe.

Sprawdzanie przeszłości

Sprawdzanie przeszłości firm i osób fizycznych ma na celu zyskanie pewności, że faktycznie mamy do czynienia z przedsiębiorstwem lub osobą, która prezentuje nam informacje na swój temat. Usługa sprowadza się do weryfikacji przeszłości, istotnych zdarzeń, które miały w niej miejsce, etapów kariery u osób fizycznych, przebiegu ścieżki rozwoju w przypadku firm czy podawanych informacji w przypadku osób prywatnych.

Oferta dla biznesu
Oferta dla biznesu

Wykrywanie podsłuchów, kamer, lokalizatorów GPS

Obawiasz się, że twoja firma mogła paść ofiarą nielegalnego pozyskiwania danych z wykorzystaniem podsłuchów i aparatury szpiegującej? To coraz bardziej powszechny proceder, o którym bywa głośno w świecie biznesu, polityki, ale również życiu osobistym. Innowacyjne urządzenia szpiegujące i monitorujące są coraz bardziej zmyślne i powszechnie dostępne. Nie oznacza to jednak, że nie można chronić swojego biznesu przed działaniami nieuczciwej konkurencji.

Poufne spotkania biznesowe

Organizując ważne, strategiczne spotkania biznesowe należy mieć pewność, że poufne dane wrażliwe, plany biznesowe czy podjęte decyzje nie dotrą do niepowołanych osób. Zajmujemy się obsługą poufnych spotkań biznesowych, sprawdzając i organizując przestrzeń w taki sposób, aby mieć absolutną pewność, że jest to strefa pozbawiona podsłuchów i innych urządzeń inwigilujących.

Oferta dla biznesu
Oferta dla biznesu

Audyty bezpieczeństwa

Audyt bezpieczeństwa to usługa dla biznesu, której podstawowym celem jest uzyskanie pełnej wiedzy na temat bieżącej sytuacji w zakresie środowiska pracy, pomieszczeń, obiektów, zależności w strukturze, ochrony danych, bezpieczeństwa osób i informacji, przechowywania strategicznych danych, dokumentów, bezpieczeństwa sieci IT i wszystkich innych sfer działania, które istotnie wpływają na sprawne i bezpieczne funkcjonowanie firmy.

Fraud

Audyt śledczy i dochodzeniowy nadużyć gospodarczych

Przestępstwa oraz nadużycia wewnątrz firm i organizacji to w ostatnich latach prawdziwa plaga. Jak wykazują badania, skala działań na szkodę firm lawinowo zwiększa się na całym świecie, a w Polsce ten odsetek jest jeszcze wyższy, niż w krajach Europy Zachodniej czy USA

Kompleksowa ochrona informacji

Sprawdź również bogatą ofertę naszych usług, którą mamy przyjemność realizować z ramienia naszego drugiego projektu.

Oferta dla biznesu
Oferta dla biznesu

Informatyka śledcza

Internet i wspierane nim systemy oraz komputery osobiste to przepastny świat istotnych dla funkcjonowania przedsiębiorstwa danych. W tym obszarze znajdują się czynności wykonywane na służbowych komputerach przez pracowników, kluczowe i strategiczne dla funkcjonowania firmy pliki, maile, dane kontaktowe i dane umów, projektów oraz współpracy.

Ochrona osobista VIP

Ochrona osobista VIP to usługa, której istota polega na zapewnieniu bezpieczeństwa naszym klientom. Podejmujemy współpracę z osobami fizycznymi, firmami, celebrytami, politykami. Podejmowane podczas ochrony działania dostosowane są do indywidualnych potrzeb oraz okoliczności.

Oferta dla biznesu

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU 24/7

NAPISZ DO NAS LUB ZADZWOŃ:

FORMULARZ KONTAKTOWY
  KOB GROUP Kompleksowa ochrona biznesu, detektywi

  Agencja detektywistyczna KOB GROUP
  ul. Trakt Lubelski 225 D
  04-667 Warszawa
  +48 730 730 033
  biuro@kobgroup.pl
  24h / 7dni