Oferta detektywistyczna
dla osób prywatnych

Oferta dla osób prywatnych

Sprawy rozwodowe

Decyzja o rozwodzie jest zawsze trudna, a przebieg sprawy w sądzie to niezwykle stresująca sytuacja. Bardzo ważne jest nie tylko psychiczne przygotowanie się do procesu, lecz także zdobycie mocnych dowodów, które są kluczowe w przypadku orzekania winy jednej ze stron. Naszą firmę tworzy grono doświadczonych i licencjonowanych detektywów, gwarantujących niepodważalny materiał dowodowy zdobyty zgodnie z wymogami prawa.

Sprawy cywilne, spadkowe, karne

Zdobycie odpowiednich dowodów w przypadku spraw cywilnych, spadkowych lub karnych jest niezwykle ważne i istotnie wpływa na przebieg każdego procesu. Walka o swoje prawa na własną rękę jest jednak bardzo trudna i często nie przynosi oczekiwanych rezultatów. Dlatego też warto zdecydować się na pomoc profesjonalnych detektywów, którzy w skuteczny i dyskretny sposób pozyskają odpowiedni materiał dowodowy.

Oferta dla osób prywatnych
Oferta dla osób prywatnych

Obserwacja osób

Oferujemy usługi z zakresu obserwacji osób. Jesteśmy grupą doświadczonych i licencjonowanych detektywów, którzy w sposób dyskretny i w pełni poufny pozyskają wszelkie niezbędne informacje. Działamy zgodnie z prawem, dzięki czemu zdobyty materiał dowodowy może zostać wykorzystany w sądzie. Po zakończeniu obserwacji sporządzamy rzetelny i dokładny raport zawierający wszelkie wymagane przez klienta informacje. 

Kontrobserwacja

Usługa kontrobserwacji to propozycja skierowana do osób, które obawiają się, iż mogą być śledzone. Skutecznie wykrywamy i identyfikujemy obserwatorów, którzy podjęli działania inwigilujące w stosunku do klienta. Kolejnym etapem naszej działalności jest uniemożliwienie pozyskania informacji na temat kontrahenta. Mamy wieloletnie doświadczenie i gwarantujemy poufność oraz bezpieczeństwo przebiegu kontrobserwacji.

Oferta dla osób prywatnych
Oferta dla osób prywatnych

Poszukiwanie osób

Zajmujemy się poszukiwaniem zarówno zaginionych, jak i ukrywających się osób. Nasza działalność obejmuje także odnajdywanie zaginionych krewnych, potencjalnych spadkobierców oraz porwanych ludzi. Wnikliwie badamy i analizujemy wszystkie poszlaki, dzięki czemu gwarantujemy wysokie prawdopodobieństwo sukcesu poszukiwań. Dodatkowo świadczymy tę usługę zarówno w Polsce, jak i poza granicami kraju.

Wywiad środowiskowy

Detektywistyczny wywiad środowiskowy przeprowadza się w celu zebrania jak najszerszych W trakcie oferowanego wywiadu środowiskowego detektyw prowadzi działania, które mają na celu zdobycie maksymalnie wielu informacji dotyczących danego podmiotu. Niezwykle istotna jest odpowiednia komunikacja z klientem i ustalenie jego celów oraz obszaru, którego ma dotyczyć śledztwo. Następnie należy przeprowadzić dokładną obserwację i sfinalizować ją w postaci rzetelnego oraz szczegółowego raportu.

Oferta dla osób prywatnych
Oferta dla osób prywatnych

Ustalenia majątkowe

Proponowane ustalenia majątkowe to usługa skierowana do wszystkich osób, którym zależy na zweryfikowaniu stanu majątkowego posiadanego przez dłużnika. Na podstawie materiału dowodowego zebranego przez detektywa oraz sporządzonej przez niego dokumentacji procesowej możliwe jest zabezpieczenie roszczeń klienta na drodze sądowej. Nasi pracownicy skutecznie i w sposób zgodny z wymogami prawa pozyskają wszelkie niezbędne informacje.

Ustalenia danych

Usługa ustalenia danych polega na zdobyciu informacji, takich jak: imię i nazwisko, adres zamieszkania, zameldowania lub pobytu, zatrudnienia oraz zależności i relacji wyznaczonego przez klienta podmiotu. Efektem naszych działań jest przedstawienie szczegółowego i obszernego raportu zawierającego wszystkie wyznaczone dane. Gwarantujemy stuprocentową poufność i profesjonalizm prowadzonych czynności.

Oferta dla osób prywatnych
Oferta dla osób prywatnych

Sprawdzanie przeszłości

Proponowana usługa sprawdzania przeszłości obejmuje szeroki zakres działań od ustalenia przebiegu edukacji i zatrudnienia, poprzez historię prawną, aż do wywiadu środowiskowego. Czynności te są w pełni dostosowane do potrzeb klienta i jego oczekiwań wobec efektów śledztwa. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży detektywistycznej i gwarantujemy całkowitą poufność oraz dyskrecję prowadzonych śledztw.

Windykacja

Świadczymy usługi z zakresu windykacji. Każde postępowanie jest w pełni dopasowane do potrzeb klienta, a forma i narzędzia stosowane w trakcie odpowiadają indywidualnym ustaleniom. Sporządzamy przedsądowe pisma wzywające do zapłaty i monitorujemy spłatę należności. Współpracujemy także ze sprawdzonym zespołem prawnym, który w profesjonalny sposób opracowuje dokumenty oraz reprezentuje w sądzie naszego klienta.

Oferta dla osób prywatnych
Oferta dla osób prywatnych

Wykrywanie podsłuchów, kamer, lokalizatorów GPS

Oferta ta jest skierowana do wszystkich osób, które obawiają się, iż mogły paść ofiarą nielegalnego pozyskiwania informacji poprzez podsłuchy, kamery lub lokalizatory GPS. Proponowana kontrola antypodsłuchowa obejmuje pomieszczenia, samochody, telefony oraz komputery. Korzystamy z najnowszych rozwiązań technologicznych i mamy wieloletnie doświadczenie, co przekłada się na wysoką skuteczność podejmowanych działań.

Oprogramowanie szpiegowskie w telefonie, komputerze

Proponujemy zarówno ochronę przed wszelkiego rodzaju oprogramowaniem szpiegowskim w telefonie lub komputerze, jak i użycie tych technologii w celu pozyskania informacji oraz dowodów w ważnych dla klientów sprawach. W obydwu sytuacjach stosujemy nowoczesne narzędzia, które gwarantują skuteczność i dyskrecję. Działamy zgodnie z wymogami prawnymi, dzięki czemu pozyskany materiał może posłużyć w sądzie.

Oferta dla osób prywatnych
Oferta dla osób prywatnych

Ochrona osobista VIP

Usługa ochrony osobistej VIP jest skierowana zarówno do osób prywatnych, celebrytów, polityków, jak i firm. Nasi pracownicy mają wieloletnie doświadczenie oraz świetną formę fizyczną, dzięki czemu gwarantują stuprocentowe bezpieczeństwo oraz dyskrecję. Dbamy o najwyższy standard oraz profesjonalizm. Każdy ochroniarz jest dokładnie wyszkolony, a także posiada wysoką kulturę osobistą oraz poczucie odpowiedzialności. 

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU 24/7

NAPISZ DO NAS LUB ZADZWOŃ:

FORMULARZ KONTAKTOWY
  KOB GROUP Kompleksowa ochrona biznesu, detektywi

  Agencja detektywistyczna KOB GROUP
  ul. Trakt Lubelski 225 D
  04-667 Warszawa
  +48 730 730 033
  biuro@kobgroup.pl
  24h / 7dni