7 oznak zdrady w stałym związku

7 oznak zdrady w stałym związku

Niewierność partnera lub partnerki jest jednym z najboleśniejszych doświadczeń w życiu, dlatego, gdy tylko pojawia się takie podejrzenie, wiele osób chce je jak najszybciej potwierdzić lub wykluczyć. Najskuteczniej może to zrobić detektyw. Istnieją pewne typowe oznaki zdrady, które zazwyczaj świadczą o najgorszym scenariuszu. Poznaj 7 takich symptomów, po których sprawdzisz, czy najbliższa Ci osoba przestała być wierna.

Spis treści

Typowe oznaki zdrady, po których można rozpoznać niewierność partnera

Poniżej prezentujemy objawy niewierności, które są najczęściej wskazywane przez zdradzane osoby. Należy jednak pamiętać, że nie zawsze występują wszystkie jednocześnie, a czasami zdarza się, że świadczą o zupełnie innym problemie.

1. Zostawanie w pracy po godzinach i częstsze wyjazdy służbowe

Coraz częstsze nadgodziny i delegacje to najpopularniejsze oznaki zdrady męża lub żony. Rzecz jasna czasami nadmiar pracy wynika faktycznie z obowiązków zawodowych, dlatego na tej podstawie nie należy od razu podejrzewać partnera o najgorsze. Jednak jeśli zdarza mu się niemal codziennie zostawać w pracy do późnych godzin wieczornych, a wyjazdy służbowe przeciągają się także na weekendy, warto zachować czujność lub od razu zwrócić się do specjalisty, aby ten sprawdził, co po godzinach robi partner. Czy jest to zdrada, detektyw potwierdzi w wyniku dyskretnej obserwacji współmałżonka, która rozwieje wszelkie wątpliwości.

2. Nadmierna ochrona prywatności

Twój partner lub partnerka nie rozstają się z telefonem i pilnują, żeby nikt nie miał do niego dostępu? Coraz częściej też zamykają się w pokoju lub wręcz wychodzą na zewnątrz, by odbyć rozmowę telefoniczną? A może nagle założyli hasła do swojego laptopa, z którego do tej pory mogli korzystać inni bliscy? Nagłe zmiany w zakresie ochrony prywatności zazwyczaj oznaczają romans. Świadczą bowiem ewidentnie o ukrywaniu jakiejś tajemnicy.

3. Większe dbanie o wygląd niż dotychczas

Zastanawiasz się, jak rozpoznać zdradę u żony lub męża? Pewnym symptomem świadczącym o niewierności może być zmiana w wyglądzie partnera. Romansujący panowie zazwyczaj zaczynają nagle bardziej dbać o swój wizerunek – zapisują się na siłownię, zmieniają garderobę, codziennie się golą i oblewają drogimi perfumami. Z kolei zdradzające panie kupują nową bieliznę i seksowne ubrania, a także częściej odwiedzają salony piękności. O zdradzie dziewczyny lub żony świadczyć może także nowa biżuteria, która zazwyczaj okazuje się prezentem od kochanka.

4. Unikanie kontaktów intymnych

Na pytanie, po czym poznać zdradę, niemal każdy specjalista odpowie: po oziębłości partnera. Nie jest to co prawda regułą, jednak zazwyczaj zdradzające osoby nie mają ochoty na kontakty intymne z dotychczasowymi partnerami, ponieważ fascynuje je nowo poznana wybranka lub wybranek. Szczególnie gdy nie chcą na ten temat rozmawiać, a unikanie bliskości trwa tygodniami, warto sprawdzić, czy przypadkiem nie jest to spowodowane romansem.

5. Częste wybuchy złości i kłótliwość

Niewierny partner lub partnerka doskonale zdają sobie sprawę, że robią coś złego, dlatego każdy powrót do domu budzi w nich wyrzuty sumienia. Takie poczucie winy, a także konieczność trwania w kłamstwie wywołują stres i duże napięcie, co przekłada się na zmianę zachowania wobec zdradzanej osoby. Jeśli Twoja żona lub mąż coraz częściej mają wybuchy złości i denerwują się z byle powodu, może to świadczyć o ukrywanym romansie.

6. Obojętność i brak zainteresowania Twoimi sprawami

Co jeszcze może sygnalizować romans? Dość częstym jego objawem jest obojętność wobec zdradzanej osoby. Jeśli Twój partner lub partnerka nie chcą z Tobą rozmawiać i nie interesują się Twoimi sprawami, to znak, że coś złego dzieje się między Wami. Sygnałem alarmowym jest zupełne zobojętnienie, czyli np. niepytanie o to, gdzie wychodzisz i kiedy wrócisz, nieprzejmowanie się Twoją chorobą, czy też całkowity brak zaangażowania w sprawy domowe.

7. Niestandardowe zachowania

Jeśli chodzi o objawy, zdrada męża lub żony często jest wykrywana przez drugą stronę na podstawie niestandardowych zachowań partnera. Przykładem może być nagłe obsypywanie prezentami kobiety przez niewiernego małżonka, który w ten sposób chce uśpić jej czujność lub stłumić swoje wyrzuty sumienia. Zdarza się także, że pod wpływem nowo poznanej osoby partner zaczyna niespodziewanie mieć nowe hobby, zmienia swoje nawyki żywieniowe, a nawet poglądy polityczne. W związkach o długim stażu takie zmiany w zachowaniu zazwyczaj budzą podejrzenie i często okazują się faktycznie jednym z symptomów niewierności.

W udowodnieniu zdrady pomoże Ci specjalista!

Jeśli rozpoznajesz powyższe symptomy, możesz podejrzewać, że Twój partner ma romans. Pamiętaj jednak, że mogą być one związane z zupełnie innym problemem. Nie należy zatem od razu oskarżać bliskiej osoby o niewierność, lecz najpierw potwierdzić swoje przypuszczenia. Jak udowodnić zdradę, najlepiej wiedzą specjaliści. Pomoc w tym zakresie świadczy np. nasza profesjonalna agencja detektywistyczna w Warszawie. Jeśli masz wątpliwości co do wierności partnera, skontaktuj się ze specjalistami, a zrobimy wszystko, by je definitywnie rozwiać.

Biuro detektywistyczne Warszawa KOB GROUP