Jak sprawdzić, czy mąż / żona korzysta z portali randkowych?

Jak sprawdzić, czy mąż / żona korzysta z portali randkowych?

Wierność stanowi fundament każdego związku małżeńskiego lub partnerskiego. Niestety, na co dzień nie brakuje okazji do zdrady ukochanej osoby, choćby poprzez portal randkowy. Powodów nieuczciwego zachowania względem partnera może być wiele. Jedni zastanawiają się, jak poznać kogoś przez internet z uwagi na nudę i rutynę panującą w związku oraz chęć przeżycia ekscytującej przygody miłosnej. Inni nie są pewni własnych uczuć wobec żony lub męża, dlatego szukają pretekstu do odejścia i rozpoczęcia nowego życia. Są też tacy, którzy bagatelizują całą sprawę, pytając: czy pisanie z kimś to zdrada? Podejrzewasz ukochaną osobę o niewierność? W takim razie ten artykuł jest dla Ciebie. Dowiesz się z niego, jak sprawdzić męża lub żonę w sieci oraz jak pozyskać dowody nieuczciwości z telefonu partnera. Przeczytaj!

Spis treści

Jak rozpoznać zdradę na odległość – kilka praktycznych wskazówek

O tym, że ukochana osoba ukrywa coś przed Tobą, możesz przekonać się na różne sposoby. Specjaliści z agencji detektywistycznej KOB Group wskazują, że w razie nabrania jakichkolwiek podejrzeń warto zweryfikować kilka kwestii. Jak rozpoznać zdradę na odległość? Można to zrobić następująco:

    • poprzez sprawdzenie historii przeglądarek w komputerze – jeśli partner odmawia podania hasła dostępu do urządzenia lub wspomniane informacje zostały skasowane, można to uznać za niepokojący sygnał;
    • przeglądając treść maili – trzeba zwrócić uwagę zarówno na wiadomości zgromadzone w skrzynce odbiorczej, jak i w pozycjach wysłanych i w spamie; zanim uzyskasz w ten sposób dowody zdrady, opłaca się skonsultować z prawnikiem;
    • przeprowadzając tzw. biały wywiad – wpisując do wyszukiwarki imię i nazwisko albo pseudonim męża, albo żony, nierzadko można ustalić, z jakich stron internetowych korzysta dana osoba;

Można także zorganizować mini prowokację, czyli założyć konto na danym portalu randkowym i nawiązać kontakt z ukochanym w celu sprawdzenia powodów rejestracji na tej stronie.

Zdrada na odległość – niepokojące sygnały

Zastanawiasz się, jak jeszcze można rozpoznać zdradę? Warto zwrócić uwagę na to, ile czasu partner spędza przy komputerze albo telefonie. Jeśli niemal każdą wolną chwilę zajmuje mu korespondowanie z kimś przez internet, istnieje duże prawdopodobieństwo, że zachowuje się nieuczciwie względem Ciebie. Za oznaki zdrady żony albo męża można także uznać niechęć do angażowania się w życie rodzinne. Niepokojące jest także notoryczne unikanie bliskości i intymnego pożycia z partnerem.

Udowodnienie zdrady na odległość – podstawowe problemy

Szukasz sposobów na to, jak udowodnić zdradę, do której doszło za pośrednictwem portalu randkowego? Musisz wiedzieć, że wbrew pozorom może to być trudne do zrealizowania. Użytkownicy wspomnianych aplikacji często posługują się fałszywymi danymi osobowymi. Nawet jeśli wybierzesz odpowiednią metodę na to, jak sprawdzić telefon męża, podjęte przez Ciebie działania mogą wcale nie przynieść oczekiwanego rezultatu. Co więcej, nawet przyłapane na gorącym uczynku osoby często wypierają się swojej nieuczciwości, oskarżając drugą stronę o przesadę albo tendencje do nadmiernego kontrolowania współmałżonka. Wielu mężczyzn (a nierzadko także kobiet), nie postrzegają w ogóle swojego zachowania w kategoriach niewierności. Uważają, że dopóki nie spotkali się na żywo ze swoim internetowym rozmówcą, nie robią nic złego.

Zdrada przez internet – dlaczego warto skorzystać z pomocy detektywa?

Samodzielne przeprowadzenie śledztwa w kwestii ewentualnej zdrady, której dopuszcza się partner, w praktyce nastręcza oszukiwanym osobom mnóstwo trudności. Obarczone jest też ryzykiem popełnienia błędu. W takich sytuacjach za najlepsze rozwiązanie można uznać skorzystanie z profesjonalnej pomocy doświadczonych pracowników agencji detektywistycznej KOB Group. Podchodzimy indywidualnie do każdej sprawy, wybierając odpowiednie metody postępowania w określonych sytuacjach. Doskonale wiemy, jak sprawdzić kobietę, czy zdradza ukochanego oraz w jaki sposób zweryfikować męża klientki pod kątem potencjalnej niewierności. Warto też mieć świadomość, że prywatni detektywi dysponują licznymi bazami danych i zasobów, a także specjalistycznym sprzętem do przywracania usuniętych plików.

Co można zrobić w przypadku odkrycia zdrady przez internet?

Jeśli udało Ci się udowodnić partnerowi zdradę, masz do wyboru dwa wyjścia z tej sytuacji. W praktyce znaczna część pokrzywdzonych w takich okolicznościach osób decyduje się na rozstanie z niewiernym ukochanym. Zdradzająca połówka jest Twoim współmałżonkiem? W takim razie masz możliwość wystąpienia o rozwód z winy męża albo żony. Sądy na ogół uznają zgromadzony przy pomocy prywatnych detektywów materiał za dowód w sprawie. Niekiedy jednak lepszym rozwiązaniem okazuje się rezygnacja z rozstania oraz skorzystanie z pomocy profesjonalnych psychologów prowadzących terapie dla par. W trakcie sesji małżonkowie dowiadują się, jak poprawić swoją relację oraz odbudować wzajemne zaufanie względem siebie. Wybór odpowiedniej strategii postępowania w danym przypadku zależy od indywidualnego podejścia partnerów do całej sprawy.

Biuro detektywistyczne Warszawa KOB GROUP