OCHRONA
OSOBISTA
VIP

Ochrona osobista VIP to usługa, której istota polega na zapewnieniu bezpieczeństwa naszym klientom. Podejmujemy współpracę z osobami fizycznymi, firmami, celebrytami, politykami. Podejmowane podczas ochrony działania dostosowane są do indywidualnych potrzeb oraz okoliczności. Dzięki temu niezależnie od charakterystyki pracy wyznaczeni przez naszą firmę specjaliści gwarantują zarówno bezpieczeństwo, jak i dyskrecję. Jest ona niezwykle istotna w kontekście skutecznej ochrony osobistej VIP, którą zajmujemy się w Warszawie oraz innych miejscowościach. Zainteresowanych tego typu usługami zapraszamy do kontaktu. Przed rozpoczęciem zlecenia prowadzimy konsultacje w celu ustalenia najkorzystniejszych dla klienta schematów działania.

Ochrona osobista VIP - zyskaj gwarancję bezpieczeństwa

Każdy ochroniarz osobisty KOB GROUP to doświadczony specjalista. Dbamy bardzo o najwyższy standard usług i rozumiemy delikatny charakter powierzanych nam zadań. Nasi ochroniarze to eksperci w swojej dziedzinie. To osoby o wysokiej kulturze osobistej, samodyscyplinie i z wysokim poczuciem odpowiedzialności. Kompetentni, z doskonałą formą fizyczną i wyszkoleni w zakresie skutecznej prewencji. W każdej współpracy dbamy o dostosowanie do wymagań sytuacji – styl pracy, ubiór, dyskrecja i pohamowanie emocji. Doskonała prezencja w połączeniu z wysokim profesjonalizmem i umiejętnością szybkiego działania w krytycznych sytuacjach – to mocne strony specjalistów, których wyznaczamy do ochrony osobistej VIP w Warszawie i okolicach.
Z nami w każdych okolicznościach można czuć się bezpiecznie.

Ochrona osobista VIP - jak możemy ci pomóc?

Jeśli potrzebujesz ochrony, KOB GROUP oferuje usługi ochrony osobistej VIP na najwyższym poziomie. Pracujemy na terenie całego kraju i poza jego granicami 24/7. Zespół dobierany jest pod kątem specyfiki zadania ochrony i jego okoliczności. Kompetentni, wyposażeni w wysokiej klasy sprzęt i doświadczeni ochroniarze zagwarantują komfort pełnego bezpieczeństwa. Zadbaliśmy o to, by byli oni doskonale przygotowani do każdego typu zlecenia. Przekłada się to na wysoką skuteczność, jaką wyróżnia się nasza ochrona osobista VIP działająca m.in. w Warszawie. Zakres usług jest szeroki i zawsze jesteśmy w stanie idealnie dopasować się do potrzeb klienta.

Zachęcamy do zapoznania się z przykładowymi okolicznościami, w jakich skorzystanie z naszych usług może się przydać. Zajmujemy się zabezpieczaniem ważnych osób m.in. w czasie takich wydarzeń, jak:

 • Spotkania biznesowe – stacjonarne oraz wyjazdowe.
 • Konferencje, targi, duże imprezy branżowe.
 • Wizyty służbowe, delegacje w kraju i zagranicą.
 • Wystąpienia publiczne, wiece wyborcze i inne.
 • Koncerty, rauty i imprezy z udziałem celebrytów.
 • Poczucie zagrożenia u osób prywatnych.
 • Imprezy prywatne.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU 24/7

NAPISZ DO NAS LUB ZADZWOŃ:

FORMULARZ KONTAKTOWY
  KOB GROUP Kompleksowa ochrona biznesu, detektywi

  Agencja detektywistyczna KOB GROUP
  ul. Trakt Lubelski 225 D
  04-667 Warszawa
  +48 730 730 033
  biuro@kobgroup.pl
  24h / 7dni