WINDYKACJA

Odsetek niepłaconych należności staje się w Polsce coraz wyższy. Zobowiązania dotyczą zarówno umów biznesowych, jak i prywatnych, cywilno-prawnych i innych. Nierzetelność płatników może w istotny sposób wpływać na stabilność i sytuację finansową wierzycieli. Samodzielne próby odzyskania swoich pieniędzy nie zawsze jednak okazują się skuteczne.

Windykacja należności - odzyskaj swoje pieniądze

Zajmujemy się windykacjami w każdym przypadku. Obsługujemy również skomplikowane postępowania, podczas których dochodzenie wierzytelności wydawało się utrudnione lub niemożliwe, a dłużnik unikał spłaty zobowiązania w sposób uporczywy.

Windykator KOB GROUP prowadzi postępowanie, dostosowując formę i narzędzia do sytuacji i indywidualnych ustaleń z wierzycielem.

Windykacja należności w KOB GROUP to kompleksowy proces, który prowadzi do uregulowania należności względem wierzyciela. Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz szeroką wiedzę z obszaru prawa, współpracujemy ze sprawdzonym zespołem prawnym, który opracowuje dokumenty i reprezentuje naszych klientów przed sądem.

Windykacja należności - jak możemy ci pomóc?

Postępowanie polubowne. W ramach polubownego dochodzenia swoich praw, windykator KOB GROUP przygotowuje stosowne pisma i dokumenty – wezwania do zapłaty, w tym wezwanie przedsądowe, kontaktuje się z wierzycielem różnymi kanałami oraz monitoruje spłatę należności. Bardzo często okazuje się, że wierzyciele unikają spłaty swoich zobowiązań do chwili wkroczenia do postępowania osób trzecich. Wówczas – rozumiejąc, że nie unikną uregulowania długów – spłacają należności w trybie polubownym.

Postępowanie sądowe. Zespół prawny przygotowuje dokumenty, dostosowując je do planowanego trybu postępowania sądowego, składa pozew, reprezentuje wierzyciela w sądzie i przekazuje mu komplet dokumentów, które mogą posłużyć w kolejnych etapach postępowania windykacyjnego.

Postępowanie egzekucyjne. Zespół prawny przygotowuje dokumenty na podstawie wyroku sądu oraz nakazu zapłaty wraz
z klauzulą wykonalności, pozostajemy w stałym kontakcie z komornikiem, wspierając proces od strony śledczej – dostarczając informacji na temat majątku dłużnika, uwzględniając również majątek, który dłużnik próbuje ukryć.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU 24/7

NAPISZ DO NAS LUB ZADZWOŃ:

FORMULARZ KONTAKTOWY
  KOB GROUP Kompleksowa ochrona biznesu, detektywi

  Agencja detektywistyczna KOB GROUP
  ul. Trakt Lubelski 225 D
  04-667 Warszawa
  +48 730 730 033
  biuro@kobgroup.pl
  24h / 7dni