USTALENIE
DANYCH

Ustalenie danych to usługa, której istotą jest zwykle zdobycie potwierdzonych danych osobowych badanego podmiotu. Celem zdobycia takich informacji mogą być toczące się postępowania sądowe, próby kradzieży i innych, niezgodnych z prawem czynności, uchylanie się od zobowiązań finansowych, urzędowych, postępowanie sądowe, poszukiwanie krewnych, z którymi utracono kontakt i wiele innych.

Ustalenie danych – jak możemy ci pomóc?

Detektyw KOB GROUP w toku trwającej współpracy ustala dane osobowe, adresowe, zatrudnienia i inne, które są niezbędne do zamknięcia prowadzonych spraw. W obrębie usługi możemy pozyskać wiele informacji na temat osoby badanej:

 • Imię, nazwisko.
 • Adresy: zameldowania, zamieszkania, czasowego przebywania.
 • Zatrudnienia: trwającego i przeszłego stosunku pracy na podstawie różnych rodzajów umów, prowadzonej działalności gospodarczej w czasie bieżącym oraz przeszłym, udziałów w spółkach i innych.
 • Zależności i relacji: w postępowaniach spadkowych, w sytuacjach, w których istotne jest odnalezienie informacji na temat krewnych czy w przypadku zaginięcia.

Zakres prowadzonych ustaleń dopasowany jest zawsze do indywidualnych potrzeb, celu prowadzonego postępowania i oczekiwań klienta. Efektem prowadzonych czynności jest przedstawienie raportu, zawierającego obszerne dane osoby badanej.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU 24/7

NAPISZ DO NAS LUB ZADZWOŃ:

FORMULARZ KONTAKTOWY
  KOB GROUP Kompleksowa ochrona biznesu, detektywi

  Agencja detektywistyczna KOB GROUP
  ul. Trakt Lubelski 225 D
  04-667 Warszawa
  +48 730 730 033
  biuro@kobgroup.pl
  24h / 7dni