Współpraca agencji detektywistycznych z kancelariami adwokackimi KOB GROUP WSPÓŁPRACA AGENCJI DETEKTYWISTYCZNYCH Z KANCELARIAMI ADWOKACKIMI

Współpraca agencji detektywistycznych z kancelariami adwokackimi

Czy wiesz, że prywatni detektywi współpracują także z kancelariami adwokackimi? Najczęściej świadczą na ich rzecz usługi w zakresie zdobywania informacji przydatnych w różnych postępowaniach sądowych i pozasądowych. Dowiedz się, w jakich konkretnie sprawach biura detektywistyczne pomagają adwokatom i dlaczego robią to tylko najlepsze agencje.

Dlaczego adwokaci współpracują z detektywami?

Kancelarie adwokackie prowadzą różne postępowania z zakresu prawa cywilnego, karnego, gospodarczego czy rodzinnego. Aby doprowadzić do sprawiedliwego rozstrzygnięcia wielu z nich, czasami potrzebują pomocy detektywa. Zazwyczaj chodzi o pozyskanie pewnych informacji lub materiałów dowodowych, których nie jest w stanie dostarczyć im klient, a jakie są niezbędne dla danej sprawy.

Usługi na rzecz kancelarii prawnych może jednak świadczyć wyłącznie doświadczona i licencjonowana agencja detektywistyczna. Dyskrecja, poufność w wymianie informacji oraz znajomość przepisów w zakresie pozyskiwania wartościowych dla sądu materiałów to najważniejsze cechy dobrego detektywa, które są doceniane przez prawników. Nie każdy przedstawiciel tego zawodu może się nimi pochwalić, dlatego z kancelariami adwokackimi współpracują tylko najlepsi fachowcy.

W jakich sprawach agencja detektywistyczna może wspierać kancelarię prawną?

Postępowań, w których adwokatom może pomóc firma detektywistyczna, jest bardzo wiele, ale zazwyczaj są to sprawy z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego i gospodarczego. Warto jednak podkreślić, że takie wsparcie zawsze konsultowane jest z klientem, do którego należy ostateczna decyzja, czy skorzystać z usług detektywa.

Sprawy rozwodowe

Pomoc detektywa okazuje się potrzebna najczęściej w sytuacji, gdy konieczne jest zdobycie dowodów niewierności małżonka klienta, który wnosi pozew o rozwód i chce uzyskać go z orzeczeniem o winie partnera. Dzięki wykorzystaniu odpowiednich technik obserwacji specjalista może nie tylko potwierdzić zdradę, ale także pozyskać wartościowe pod względem procesowym zdjęcia lub zeznania świadków, które zwiększą szanse uzyskania sprawiedliwego orzeczenia sądu.

Sprawy spadkowe

W sprawach spadkowych detektyw zazwyczaj pomaga w znalezieniu spadkobierców oraz ustaleniu ich aktualnych miejsc zamieszkania. Czasami także zdobywa różne informacje np. śmierci członków rodziny, którzy zostali uwzględnieni w testamencie. Ponieważ biuro detektywistyczne jest w stanie pozyskać dane w sposób sprawny, jego wsparcie pomaga przyśpieszyć postępowanie sądowe.

Sprawy związane z odzyskiwaniem długów i zaległych alimentów

Jeśli chodzi o odzyskiwanie długów, prywatni detektywi wspierają albo bezpośrednio wierzycieli, albo komorników i reprezentujących ich adwokatów. Ich pomoc okazuje się potrzebna najczęściej w sytuacji, gdy trzeba ustalić majątek dłużnika, aby móc go wskazać komornikowi zajmującemu się egzekucją należności. Zdarza się bowiem, że dłużnicy celowo ukrywają swoje dochody lub składniki majątkowe, aby w ten sposób uniknąć spłaty zaległych zobowiązań lub alimentów. Detektyw może to zweryfikować i dostarczyć informacji, które zapobiegną umorzeniu postępowania ze względu na bezskuteczność egzekucji.

Sprawy gospodarcze

Kancelarie adwokackie reprezentujące przedsiębiorców od czasu do czasu potrzebują też wsparcia agencji detektywistycznych w sprawach gospodarczych. Zazwyczaj chodzi o sprawdzenie innej firmy pod względem wiarygodności, z którą ich klient zamierza podpisać ważny kontrakt. Detektywi pomagają również w sprawach dotyczących tajemnic handlowych, np. gdy konieczne jest zebranie dowodów na przekazywanie poufnych informacji firmowych konkurencji przez pracownika.

Tylko dobry detektyw może pomóc Twojej kancelarii adwokackiej!

Jeśli reprezentujesz kancelarię prawną i potrzebny Ci prywatny detektyw w Warszawie, sprawdź ofertę naszej firmy. Od lat współpracujemy z adwokatami i radcami prawnymi w zakresie gromadzenia informacji oraz materiałów dowodowych. Działamy profesjonalnie i niezwłocznie oraz w zgodzie z obowiązującymi przepisami, a naszym klientom zapewniamy pełną poufność i dyskrecję.

Agencja detektywistyczna Warszawa tani detektyw warszawa KOB GROUP

KOB GROUP Kompleksowa ochrona biznesu, detektywi

Agencja detektywistyczna KOB GROUP
ul. Trakt Lubelski 225 D
04-667 Warszawa
+48 730 730 033
biuro@kobgroup.pl
24h / 7dni